Як працює Pro Plus Pay

Pro Plus Pay – це платформа для всіх, хто зацікавлений в ефективному керуванні своїми фінансами, швидкому та захищеному, використовуючи преміальні цифрові послуги в одному місці.

Експерти платформи є доступними для вас щодня протягом 24 годин, 7 днів на тиждень, і пропонує вам професійну підтримку в управлінні вашим рахунком. Ви можете створити рахунок на нашій платформі та використати її преміальні послуги. Ви можете отримати доступ до вашого рахунку з будь-якого місця, також ви можете отримати поради та підтримку нашої команди. Ви матимете доступ до вашої фінансової ситуації та платежів постійно, заощадження та платежі будуть знаходитися від вас на відстані одного кліку. І все буде доступне з одного місця: із платформи Pro Plus Pay.

Ви можете створити рахунок прямо зараз і почати заощаджувати ваші гроші, використовуючи поради наших експертів!

1.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете створити рахунок на платформі Pro Plus Pay, ви повинні наслідувати кілька простих кроків. По-перше, ви повинні отримати підтвердження від нас, щоб відкрити рахунок. Потім ви можете звернутися до наших експертів з питань наступних кроків у відкритті рахунку. Ви можете отримати переваги від використання всіх інструментів, доступних на платформі, і наші консультанти дадуть вам всі необхідні поради щодо їх використання.

2.

Використовуйте послуги Pro Plus Pay

Нашим пріоритетом є те, щоб зробити сервіси нашої платформи зручними, приємними у використанні та швидкими, чи є ви початківцем або маєте великий фінансовий досвід як фізична особа чи підприємець. Ми є фінансовою платформою, за допомогою якої ви можете пов'язати всі ваші банківські рахунки в єдину дошку на платформі Pro Plus Pay. Дякуємо оцифровці, сьогодні все можливо. Це перший важливий крок для вас. Після прив'язки ваших рахунків, ви можете здійснювати платежі по всьому світу, отримувати та оплачувати кошти, заощаджуючи на податках. Ви можете створити кілька рахунків для різних функцій – ощадний рахунок, рахунок заробітної плати, рахунок щомісячних платежів тощо. Завдяки захисним можливостям нашої платформи, наші послуги дають можливість розслабитися, діючи в інтересах вашої фінансової ситуації.

3.

Заробляйте легко

Ви зможете зберегти більше грошей за рахунок сплати менших податків. Pro Plus Pay дає можливість здійснювати платежі легко і з високим рівнем захисту, користуючись єдиною платформою, навіть якщо у вас є кілька рахунків або банківських карток.

Переваги, які Pro Plus Pay пропонує користувачам

Нашою головною метою є надання повного контролю за вашими фінансовими послугами за допомогою нашої платформи:

  • Платежі можуть бути зроблені швидко з будь-якої точки планети.
  • Будь-який користувач Pro Plus Pay може зробити платіж користувачу цієї платформи безкоштовно.
  • З мінімальними комісіями ви можете здійснювати платежі до будь-якої точки світу.
  • Ви можете автоматизувати ваші платежі на місячній основі.
  • З мінімальними витратами можна збільшити заощадження на своєму рахунку.
  • Купуйте в інтернеті онлайн на будь-якому сайті.
  • Ви отримуєте переваги цілодобової підтримки, якщо ви є користувачем Pro Plus Pay.

Платформа Pro Plus Pay також дуже корисна для підприємців, які хочуть досягти максимальної прибутковості за рахунок використання наших фінансових послуг. Вони можуть виплачувати заробітні плати швидко та ефективно, а потім здійснювати платежі в будь-яку точку світу за допомогою нашої платформи.