Про нас

Ласкаво просимо до Pro Plus Pay!

Якщо ви потребуєте фінансової незалежності та захисту платежів, а також управління фінансовими операціями, ви можете вибрати платформу Pro Plus Pay. Нашою основною метою є допомога клієнтам з будь-якими питаннями щодо фінансових планів та ефективність їх платежів та заощаджень.

Pro Plus Pay пропонує преміальні фінансові послуги для фізичних осіб та компаній, незалежно від галузі роботи. Кожен, хто хоче стати клієнтом нашої платформи, отримає консультацію від нашої команди з управління ефективністю фінансових послуг з метою максимальної економії та мінімальних витрат зусиль. Наші експерти пропонують персоналізовану підтримку всім нашим користувачам 24 години на день, 7 днів на тиждень. Незалежно від ваших фінансових цілей наші експерти доступні для будь-якого фінансового консультування.

Зустрічайте наших фінансових експертів із платформи Pro Plus Pay!

team_1

«За короткий проміжок часу ми змогли створити перелік користувачів Pro Plus Pay. Моя мета полягає в тому, щоб довести назву платформи до рівня відомих у всьому світі сервісів. Розвиток платформи був можливим за рахунок наших цифрових фінансових сервісів, які є доступними для наших клієнтів, і вони можуть довіряти безпеці нашої платформи та ефективності своїх інвестицій».

Кетрін Фінн

Засновник та Генеральний директор Pro Plus Pay

Кетрін Фінн є засновником і Генеральним директором Pro Plus Pay, і має великий досвід у оподаткуванні та фінансах. Вона мала довгу кар’єру інвестиційного менеджера в кількох найбільших банках і фінансових інститутах. Кетрін має ступінь магістра управління бізнесом. Після 20 років досвіду вона вирішила заснувати платформу Pro Plus Pay, фінансову платформу, яка пропонує можливість зберегти гроші і час для тих, хто стає лояльним користувачем наших послуг.

Тімоті Кент

Фінансовий директор

Тімоті є нашим Фінансовим директором з більш ніж 10-річним досвідом роботи у фінансових організаціях та банках. Він був з командою Pro Plus Pay з самого початку та брав участь у покращенні наших послуг для більш вигідних інвестицій наших клієнтів, використовуючи свій досвід. «Наші персоналізовані послуги є преміальними послугами для наших клієнтів, які мають чіткі цілі, наші послуги адаптовані під фінансовий ринок, що постійно змінюється»

Роди Теннесі

Фінансовий експерт

Роді Теннесі є нашим фінансовим експертом із великим досвідом у цій сфері. Перед початком роботи в нашій компанії він працював у банківській сфері. Його зоною активності є створення системи фінансового обліку. Роді здобув освіту магістра у сфері фінансової економіки.

Тім Балті

Координатор роботи з клієнтами

Тім є спеціалістом з фінансового оцифрування. Коли він приєднався до команди експертів Pro Plus Pay, він отримав можливість надавати професійні консультації щодо роботи з послугами, які пропонує платформа.